Bohumil "Bob" Kolář

Soutěže:

Ahoj, jmenuji se Bohumil Kolář, je mi 22 let, pocházím ze Zlína a nyní bydlím v Brně.

Posilovnu jsem poprvé navštívil před 6 lety v rámci tréninků házené, kterou jsem hrál od svých 11 let. V 17 letech jsem podstoupil operaci kolene, kvůli které jsem s házenou skončil. Poté jsem se začal věnovat cvičení. Tehdy bylo mým cílem tahat co největší váhy a nabrat co nejvíce hmoty, což se po pár konzultacích s Davidem změnilo.

Poslední rok a půl trénuji v Dave Fit Clubu a spolupracuji s Davidem Taušem, který mě zaujal svým originálním přístupem ke cvičení. Od té doby se změnil můj pohled na posilování od základu, mé tréninky začali mít hlavu a patu. Začal jsem propojovat tělo s myslí a tento sport mě naprosto pohltil. Uvědomil jsem si, že jsem v posilování teprve na začátku . Kdo s Davidem již spolupracoval, jistě ví, co mám na mysli. Po nějaké době se mě Dave zeptal, jestli bych nechtěl zkusit soutěž v kulturistice. Ani jsem neváhal, protože stát na podiu, bylo mým snem. V únoru roku 2017 jsem začal s přípravou na mé první závody pod vedením Davida.

Mám v plánu zúčastnit se tří kondičních soutěží na podzim tohoto roku. Za Davidem dojíždím z Brna na konzultace a kontrolu formy. Nyní mám zhruba měsíc do prvního závodu. Příprava zatím jde podle plánu, motivace a podpora od trenéra, přítelkyně, rodiny a kamarádů mi rozhodně nechybí a já se nemůžu dočkat, až si za měsíc splním jeden z mých velkých snů.

Do budoucna mám v plánu udělat si trenérský kurz, získávat zkušenosti, více se věnovat tomuto životnímu stylu a pokračovat ve spolupráci s Davidem. Zkrátka aby se můj koníček pomalu začal stávat mou prací, což bych přál asi každému.

Mou cestu můžete sledovat na INSTAGRAMU - profil.