DAVID TAUŠ - ZÁVODNÍ ZKUŠENOSTI

Narodil jsem se 6. září 1984 ve Zlíně. Během základní školy jsem od 4.až do 9.třídy chodil do sportovní třídy zaměřené na závodní plavání. Mám za sebou stovky závodních startů v plavání v letech od 1994-2001.

V roce 2012 jsem se obrátil na tehdejšího státního trenéra Vladimíra Pajiče, pod kterým jsem se připravoval na své první závody na Mistrovství Moravy a Slezska 2013, bohužel ale ze zdravotních důvodů se to muselo odložit a já si tak poprvé vyzkoušel kulturistické závody až na Mistrovství Moravy a Slezska v roce 2014.

Po těchto závodech následovalo dvouleté období, kdy jsem se věnoval rozvoji Dave Fit Clubu a práci s klienty všeho druhu. 

V létě 2016 jsem oslovil našeho předního profesionála IFBB Dalibora Hájka ohledně přípravy na svoji druhou závodní sezónu v klasické kulturistice. Poprvé jsme se sešli v červenci 2016, kdy po prvním prohlédnutí mé formy rozhodl, že se budeme chystat na největší Evropskou pohárovku, EVLS Prague Showdown.

Dále jsem se účastnil dalších pohárových soutěžích v ČR, přestoupil z klasické kulturistiky do váhové a získal svoji první medaili 🙂

zpět