Posilovna

Po kliknutí na obrázek přejdete na stránku s fotkami prostor.

Posilovna Dave Fit Club je velmi dobře vybavená pro ty sportovce, kteří mají za svoji prioritu progres. Svým pojetím spíše činkárna pro vážně trénující a závodníky. K dispozici je vše základní, známé, populární a osvědčené stroje značky GRUNSPORT a KWK, vše co je potřeba k efektivnímu silovému tréninku. Mezi vybavení patří 2 x benchpress, 2 x multipress, stojan s rampou na dřepy a další základní cviky, polohovatelná klec na základní cviky, protisměrná kladková věž, horní a dolní kladka na záda, legpress, hacken dřep, předkopávání/zakopávání, motýlek/zapažování, polohovatelné hyperextenze, scottova lavice, bradla, 3 x polohovatelné lavice, sada jednoruček 4kg - 50kg, veslovací trenažér Concept 2, spinningové kolo.

Ke kladkám několik adaptérů (lano, rovná tyč...), pásy na držení loktů ve visu, časovače, pás na přidávání závaží na tělo, boxovací pytel 127kg, tatami na protahování a cviky s vlastní váhou, dostatek závaží, tyčí.

"Posilovnu jsem začal zařizovat od toho úplně nejzákladnějšího vybavení, což byly volné váhy, polohovatelné lavice, stojany, bradla a hrazdy. Později přišly bytelné protisměrné kladky, stroje jako legpress, hacken dřepy, atd. Nyní je to plnohodnotná činkárna, která má na svém malém prostoru to nejzákladnější hned dvakrát. Tuhle posilovnu jsem vybavoval tak, aby zde bylo pro co nejefektivnější cvičení k dispozici vše. S tímto vybavením udělají všichni od A do Z, od začátečníků, kondičáků, mladší i starší ročníky, až po závodníky, ten největší možný progres - za předpokladu, že se naučí správně cvičit, tzn. správné držení těla, dýchání, techniku cvičení a schopnost ovládat a prociťovat svaly. V kombinaci s dobře zvládnutou životosprávou. Silové cvičení a základní cviky, ve kterých je současně zapojené celé tělo, které je nucené pracovat jako celek, dělá po všech stráchách s postavou ty nejefektivnější změny k lepšímu. V této posilovně jsem se připravil na závody, dokázal nabrat mnoho kil svalové hmoty, osekat tělo od tuků skoro na kost, dostat do lepší formy desítky svých klientů, čili kdo chce výsledky, najde v této posilovně všechno, co k tomu potřebuje."

"Žádná z postav, které fanoušci fitness obdivují, se neudělala na běhacích pásech nebo nějakých skupinových trdlovacích hodinách, ty nejlepší postavy na světě se udělaly činkama a silovým tréninkem."

David Tauš - majitel, trenér (Dave Fit Club)