Reference trenérských služeb Davida Tauše

 

Jiří Procházka (úspěšný profesionální závodník v kulturistice):

Dnes jsem byl na návštěvě u David Tauš v DAVE FIT CLUB. Tato návštěva byla cílena k tomu, že jsem se rozhodl k tomu, aby mi David dopomohl na letošní Mistrovství Světa (kde se chystám závodit ve 3 kategoriich) a na soutěž v Londýně. A hlavně David je hrozně chytrý člověk co zná skvěle anatomii těla. Navíc ho připravuje sám Dalibor Hájek a oba dva mají neuvěřitelné znalosti což je pro mě mega přinos. 
Jelikož mě opět trápí zraněný loket. Proto mě David dnes učil novou metodiku cvičení, abych kašlal na váhy a jel ani né na počet opakování, ale na pocit a správné zapojení daného svalu. Byla to pro mě neuvěřitelná změna, protože za 8 let cvičení jsem zvyklý přijít do fitka a např. vzít 50kg činky do každé ruky a jet bomby a dnes jsem měl pouze 5kg činky a tak jak jsem svaly cítil, jsem nezažil. Musím se od základu naučit cvičit jinak, naučit se držet tělo a hlavně protahovat danné partie, protože pak můj svalový rozvoj bude ještě lepší a budu vyhrávat a hlavně předejdu zranění šlach a kloubů. Věřím, že se s tím poperu skvěle a letos mi to v Anglii padne!
Dnešek mi fakt hodně dal. Děkuji Davide za vše. 

INSTAGRAM JIŘÍHO PROCHÁZKY

 

Monika Š.:

Měsíc a něco cvičení za mnou a už lezou křidélka 😂...Ne opravdu je to něco, co mě naplňuje....baví, hlavně když na sobě cítím ty změny a vždy po cvičeni se cítím líp, že jsem pro sebe něco udělala...
Není to jen cvičeni, je to něco při čem zapomeneš na všechny problémy, naučíš se vnímat svoje tělo a snažíš se mu vládnout, protože než jsem začala cvičit, tak jsem opravdu nebyla svému tělu pánem... Největší dík patří nejlepšímu trenérovi David Tauš,protože bez něj bych ze cvičení neměla takový super pocit a hlavně je to super člověk, který ví, o čem mluví, do ničeho nenutí, dokáže vše vysvětlit na jedničku...Prostě jsem ráda, že jsem si vybrala opravdu nejlíp! 

 

Marta D.:

Děkuji Davidovi za všechny tréninky, které mě posunuly o hodně dál. Zjistila jsem, jaké velké možnosti a potenciál mám. David je perfektní trenér, který mě mnoho naučil. 

 

Pavel H.:

Dnešní trénink v Dave fit clubu v Prštném, pro mě byl velkým přínosem. David, který má mnoholeté zkušenosti, mi ukázal, jak se správně dělají různé cviky, které jsem doposud dělal špatně a také spoustu nových efektivních cviků na zpevnění těla. Můj pohled na cvičení se dneškem změnil a zjistil jsem, že není dobré chodit cvičit, když člověk neví, jak správně na to, své tělo neposílí, ale naopak tělu uškodí.

 

Kristýna S.:

Po dvou dětech jsem se rozhodla se sebou něco dělat, dostala jsem tip na vynikajícího Davida Tauše, a nyní v žádném případě nelituju!
Rozhodla jsem se pro jeho přítomnost při cvičení. Je trpělivej, všechno mi vysvětlí, všechny cviky volí na míru, doporučuje co jíst. Zároveň mi nic nenutí, vše pouze navrhuje a je na mně, co si vyberu. Jeho přístup je opravdu ukázkovej! Můžu ho zahrnovat otázkama a on mi dokáže na všechny odpovědět. Kontaktovat ho můžu kdykoliv během dne, když si náhodou nevím s něčím rady, např. ohledně stravy. Jsem maximálně spokojená! Všem doporučuju! Neváhejte a jděte do toho! Potkáváme se 3 týdny co druhý den a už na sobě vidím výsledky. Jsem nadšená! 

 

Dušan Ž.:

PŘÍSTUP.....to je jeden z aspektů, které dotváří dokonalou službu. Můžeš být mistr světa, mistr Sovětského svazu...mistr univerz.atd..a co jako?? Když srovnám služby Davida a služby Ládi Kurčíka v Olympia fitness Opatov, jež můžu osobně porovnat......Chcete mít mainstreamový přistup pro stádo ovcí za těžce vydřené peníze??? NE??
DOPORUČUJI DAVIDA

 

Bob K.:

Díky Davidovým tréninkům sem udělal obrovský progres. Jestli někdo uvažuje o tom že by začal cvičit nebo by se chtěl dozvědět něco nového a zlepšit svoji postavu tak ani neváhejte

 

Jan A.:

David je skvělý trenér, který vždy ochotně poradí. Mně osobně pomohl opravdu hodně. Metody, které David používá při tréninku se zaměřují především na správné držení těla. Díky tomu můžete cvičit dlouhodobě a ne si zničit klouby za pár let. Davida i jeho fitko můžu vřele doporučit všem.

 

Martin V.:

Já osobně zde chodím zhruba rok a jsem ve spojení s Davidem. Když jsem tady došel, myslel jsem si že o cvičení vím skoro vše a že mě nic nemůže překvapit.Omyl, David mi ukazal že to vždy není jen o těžkých vahách a pochybné technice..Pokud někdo aspoň trochu uvažoval, dejte na mě a zkuste se tady aspoň podívat, to co nabízí David za info, nenabízí nikdo ze Zlína. to mi věřte:)

 

Jan P.:

David je super trenér, který se umí zaměřit nejen na Vaše potřeby, ale i předešlé zkušenosti v posilovně a nebo práci, kterou děláte.
Rozhodně Vám doporučuji Davida vyzkoušet!
jedině tak zjistíte, že je Váš stávají trenér úplně mimo a nebo, že cvičíte špatně.

 

Jan V.:

Zdravím, pokud hledáte dobrého trenéra ve Zlíně a okolí, tak David je nejlepší volba. Rozumí technice a vše pěkně a srozumitelně vysvětlí. Tréninky vás budou bavit a budete se těšit na další. Můžu jen doporučit.